21 interesanta lieta, ko darīt kopā ar savu suni

Nav jaukāka pavadoņa kā suns. Galu galā, vai uz planētas ir kāds cilvēks, kurš uzskata, ka brauciens pa pilsētu ir piedzīvojums vai arī kartona kārbu sadalīšana ir visu laiku labākā lieta?

Aktivitāšu veikšana ar suni ne tikai stiprina jūsu saikni, bet arī nodrošina fizisku un garīgu stimulāciju, kas veicina vispārēji labu veselību. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jauns kucēns, vai vienkārši vēlaties nodrošināt jaunu izklaidi savam sunim, ir daudz darbību, ko varat darīt, lai šī aste jūs mīlētu vēl vairāk.

Lai palīdzētu jums izveidot atmiņas (un skaistas Instagram bildes), kas ilgs līdz bezgalībai un ārpus tās, mēs izveidojām šo 21 jautru lietu sarakstu, kas jādara ar jūsu suni, pamatojoties uz viņu enerģijas līmeni.

Liela enerģija: kucēnam vai pieaugušam sunim

1. Dodieties pastaigas ekskursijā pa savu pilsētu.

Iepazīsti savu pilsētu tāpat kā tūrists, bet ar daudz labāku virziena sajūtu. Plānojot savu maršrutu, varat veikt pieturvietas visās jūsu pilsētas mājdzīvniekiem draudzīgajās vietās. Visi tūristi būs tik greizsirdīgi.

2. Pavadiet dienu peldoties un izpētot pludmali vai ezeru.

Daži suņi vairāk atgādina nāras, tāpēc ļaujiet viņiem būt šīs ūdens pasaules daļai! Pirms jūs to darāt, pārliecinieties, vai pludmale vai ezers ir suņiem draudzīgi un vai jums ir suņa glābšanas veste. (Ne visi suņi var peldēt!)

3. Dodieties braucienā/skrējienā ar velosipēdu.

Braukt ar velosipēdu, kamēr suns atrodas pie pavadas, ir grūtāk, nekā varētu domāt, tāpēc pirms uzbraukšanas pa velosipēdu taku, nedaudz iedziļinieties tajā. Dažiem suņiem vairāk derēs velosipēdu grozs nekā skriešana blakus, tāpēc ir prātīgi ņemt vērā suņa fizisko sagatavotību un sākt lēnām. Tiklīdz jūs abi saņemsiet pārliecību par to, jūs gūsiet daudz pozitīvu emociju.

4. Skrieniet kopā.

Nekas nenovelk tik daudz enerģijas kā skriešana. Daži suņi ir labāk piemēroti lielākiem attālumiem nekā citi, tāpēc ņemiet vērā tā veselību, gaisa temperatūru un laikapstākļus, kā arī vienmēr ņemiet līdzi ”degvielu”, piemēram, kārumus un ūdeni. Ja jūsu mājdzīvnieks ir īsts skrējējs – galvenais ir iegūt pavadas, kas īpaši izgatavotas skriešanai. Ja tā kļūst par regulāru darbību jums abiem, pārbaudiet, vai jūs varat konsekventi pārspēt iepriekšējo reizi.

5. Apmeklējiet suņu parku.

Atrodiet tuvāko suņu parku un ļaujiet savam kucēnam bez pavadas iepazīt apkārtni, kā arī citus suņus un pat dzīvniekus. Viņš vai viņa vienkārši varētu izrādīties ļoti sabiedrisks un dzīvelīgs starp citiem cilvēku kompanjoniem.

6. Izveidojiet mīklu, lai jūsu suns varētu to atrisināt.

Suņiem ar daudz enerģiju nepieciešama novirzīšanās. Internets ir aizpildīts ar prāta uzdevumiem, kurus varat izgatavot ar priekšmetiem jūsu mājās, no materiāliem, kurus parasti izmetat. Garlaicības mazināšanas spēle ar vecām tenisa bumbiņām un kārumiem vai uzvelkama rotaļlieta, kas veidota no vecā T-krekla, varētu būt jūsu suņa izaicinājums.

7. Apmeklējiet veiklības vai paklausības nodarbību.

Suņiem parasti ir jākoncentrējas, tāpēc izvēlieties mērķi, uz kuru jātiecas. Veiklības vai paklausības apmācība viņiem dos iespēju parādīt savas neprātīgās prasmes (ja tādas ir!), Bet vismaz tas palīdzēs jūsu īpašnieka un suņa saikni padarīt vēl stiprāku. Suņa trofeja jūsu semestra beigās būtu jauka atmiņa, un vēl jaukāka Instagram ziņa!

Vidēja enerģija: suņi, kuriem patīk jautri pavadīt laiku

8. Izvēlieties rotaļlietas kopā savā iecienītajā mājdzīvniekiem draudzīgajā veikalā.

Pircēju uzmanības centrā: ir pienācis laiks ļaut jūsu sunim vadīt iepirkumu grozu! Aizvediet draugu uz veikalu, lai viņš vai viņa varētu izdarīt izvēli. Brīdinājums: suņi nevar nolasīt cenu zīmes.

9. Brauciet ar suni laivu braucienā.

Gatavojieties šļakatām – vienkārši pārliecinieties, ka jums ir veste, jo visiem suņiem peldēšana nerodas dabiski. Daži suņi tika audzēti īpaši tāpēc, ka viņi ir lieliski pirmajā palīdzībā un glābšanā. Tātad, kāpēc gan neredzēt, vai jūsu kucēns ir piemērots jūras dzīvei?

10. Iemāci sunim jaunu triku.

Veciem, jauniem, neatkarīgi no vecuma, suņiem patīk iemācīties jaunas lietas, tāpēc sagādājiet viņiem izaicinājumu, iemācot viņiem satriecošus jaunus veidus, kā atstāt iespaidu uz jums (un draugiem). Piesakieties YouTube, paņemiet dažus kārumus un sāciet praktizēt dažus trikus.

11. Spēlējieties zāliena laistītājā, lapās vai sniegā.

Neatkarīgi no gadalaika, vienmēr ir jautri ieklaidēties tieši pie jūsu ārdurvīm. Skrieniet cauri zāliena laistītāja miglai, sniegputeņa laikā spēlējiet atnest ar sniega bumbām vai leciet lapu kaudzē. (Pēc tam neaizmirstiet pārbaudīt ērces!) Dažreiz labākās atmiņas atstāj vienkāršie dzīves prieki.

12. Izbaudiet uzturēšanos mājdzīvniekiem draudzīgā viesnīcā

Suņi tiek uzņemti dažās aizraujošākajās naktsmītnēs visā pasaulē. Tātad, ja jūsu kucēns labi ceļo, plānojiet mini atpūtu jums diviem. Izmantojiet dažas ērtības – daudzās vietās piedāvā mājdzīvnieku lutināšanas pakas – vai vienkārši atnesiet savus iecienītos kārumus no mājām. Jūs abi izbaudīsiet piedzīvojumu.

13. Uzrīkojiet kucēnu ballīti.

Ja jums ir draugi ar suņiem, piezvaniet tiem un uzaiciniet tos uz ballīni ne tikai savā starpā, bet arī jūsu suņu starpā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu suņa dzimšanas diena vai Nacionālā suņu diena (26. augusts), izvēlieties datumu un organizējiet neaizmirstamu ballīti.

14. Atrodiet unikālu vietu Instagram fotoattēlam.

Grafitī sienas, jūsu iecienītākā pilsētas strūklaka, slavenā statuja vai klusais parka sols – izvēlieties vietu, kurai ir savs raksturs, un jums noteikti saņemsiet visas Instagram sirdis. Neaizmirstiet apbalvot savu mīļdzīvnieku ar kādu kārumu!

Zema enerģija: suņi, kuri vienkārši vēlas būt kopā ar jums

15. Netflix un snauda

Rezervējiet visērtāko vietu uz dīvāna vismaz trīs stundas. Kopīgi noskatieties suņiem draudzīgu kinoizrādi, piemēram, “101 dalmācietis”, “Best in Show” vai “Marley & Me”, un pasnaužiet! Mēs nevaram iedomāties neko sapņaināku.

16. Paņemiet suni uz darbu.

Lai gan oficiālā diena suņu nogādāšanai birojā ir 24. jūnijs, ja strādājat mājdzīvniekiem draudzīgā vidē, kāpēc gan to nepadarīt par regulāru notikumu? Vidēja līdz zema enerģijas līmeņa suņi var būt noderīgi, lai mazinātu stresu ofisā, un nekas vairāk nomierina, nekā ņemt kafijas pauzi ar savu suni.

17. Dodiet savam sunim mani-pedi.

Jūs varat atstāt griešanu profesionāļa ziņā, bet nagu krāsa? Tas viss ir jūsu rokās! Mājdzīvniekiem draudzīgas nagu lakas ir dažādās. Tātad, kāpēc gan nedot savam sunim krāsas šalti uz nagiem?

18. Rezervējiet “doga” sesiju.

Tikai elpo. Suņiem draudzīga jogas nodarbība palīdzēs ar to un vēl vairāk (piemēram, stiepšanos) un, pats svarīgākais, veidos saikni ar jūsu mīluli.

19. Dziediet savam sunim.

Vai jūs domājat par labāku auditoriju? Neviens nemīl jūsu balss skaņu vairāk! Dziediett a capella vai palūdziet Alexa, lai tā uzliek kādu fona mūziku. Jums tiek garantētas ovācijas vai vismaz ķepa mutei, ar lūgumu jums apstāties.

20. Praktizē pacietību, līdzsvarojot kārumus uz mājdzīvnieka deguna.

Hashtag zīme #StuffOnMyDog Instagram sniedz dārgumu krātuvi ar burvīgiem attēliem ar suņiem, uz kuru galvām un deguniem ir viegls daudzums smalkumu. Ja vēlaties iesaistīties spēlē, sāciet ar kārumiem un gatavojieties nopietnam darbiņam.

21. Kucēns Starbucks.

Kamēr tas nav atrodams ēdienkartē, katrai kafiju mīlošai suņu personai Starbucks ir kāds draugs, kurš, ja jūs lūdzat, pasniedz gardumu dzērienu suņiem. (Tas ir vienkāršs novārījums: putukrējums nelielā tasītē.) Ja jūsu suns ir tolerants pret pienu, jūs esat atradis sev jaunu kafijas biedru.